Haber

Görevden Uzaklaştırılan Kırklareli Belediye Başkanı’nın Babası ve Avukatına Rüşvet İddiası

Kıyıköy Belediye Başkanı’nın da aralarında bulunduğu 12 kişinin yargılandığı davada, Sevinç’in babası ve sözde avukatının tanıklara “rüşvet karşılığında ifade değiştirme” teklifinde bulunduğu iddiasıyla yargılanan baba Sevinç ve avukatı beraat etti. Kırklareli’nde rüşvet aldığı iddiasıyla açığa alınan Ender Sevinç tutuklandı.

Kırklareli’nde yolsuzluk ve rüşvet iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında Sevinç’in babası Y. Sevinç’in avukatlığını yaptığı iddia edilen EV’nin, aralarında 12 kişinin bulunduğu davada rüşvet karşılığında ifadesini değiştirmeyi teklif ettiği iddia edildi. eski Kıyıköy Belediye Başkanı Seçkin Sevinç. adlı kişinin davası tamamlandı.

Kırklareli 2. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada mahkeme heyeti, sanıklar EV ve Y. Sevinç’in “rüşvet” ve “hakimi, bilirkişi veya tanığı etkilemeye teşebbüs” suçlarından cezalandırılmasını talep ederken, sanıkların tutukluluk halinin devamına karar verdi. kusursuz, mutlak ve inandırıcı. EV ve Y. Sevinç’i delil elde edilemediği gerekçesiyle beraat ettirdi. – KIRKLARELİ

cayirlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu